Yangın Söndürme Sistemleri

Yanma olayı ısı, oksijen ve yanıcı maddelerden oluşan üç faktörün bir arada oluşmasıyla meydana gelir. Yangının sönmesi içinde bu üç faktörden birinin ortadan kaldırılması gerekmektedir.

Yangın da can ve mal kaybını önlemenin birinci koşulu yangın çıkmasını önlemek ve buna uygun tedbirleri almaktır. İkinci koşulu ise yangın çıktığında erken müdahale ederek yangının büyümesini ve yayılmasını önlemektir.

Yangının söndürülmesini sağlayan sistemlerin tasarımı ve uygulaması yapı sektöründe mekanik tesisatı alanına giren bir uzmanlıktır. Firmamız MMO’dan yetkili mühendisleri ve MYK belgeli ustaları ile müşterilerine hatasız projeler uygulamaktadır. Hayatınız bir kere belki de hiç kullanmayacağınız bu sistemin emin eller tarafından yapılması ve tasarlanması sizlerin can-mal kaybını önlemede belirleyici rol oynamaktadır.

Firmamız yangından koruma sistemlerini TS EN/NFPA/DIN standartları çerçevesinde projelerine, malzeme temini ve uygulamasını yapabilmektedir. Yangın dolaplı, sprinkler tesisatı, köpüklü söndürme tesisatı, hidrant sistemi v.s tesisinizin ihtiyacını yangın yönetmelikleri çerçevesinde belirler, projelendirir ve uygulamasını yaparak anahtar teslimi hizmet sunarız. Sizde tesisinizi uzman ve yetkin firma tarafından kurulmuş yangın söndürme sistemi ile koruyun.